Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterkappa - Jättefin grå vinterkappa från lindex  Skit bra kvalitet den är som nästan ny. Sitter jätte fint och flattering på. Perfekt för kalla vintern.
Vinterkappa - Fin vinterkappa. Nyskick. Storlek S men passar xs-s.
Vinterkappa - Mysig vinterkappa med luva<3 i bra skick även fast den använts flitigt, två knappar saknas
Vinterkappa - Jacka i ull från Bik bok! Nedersta knappen fattas och jackan är använd - men fin!
Vinter Kappa  - Kappa från Vero Moda som fungerar bra nu under hösten / vintern.  Endast använd fåtal gånger men ser helt ny ut därav det billiga priset. 🌸  Priset går att diskutera  Ny Pris : 649kr
Höst/vinter kappa - Superfin kappa som passar för både höst och vinter💓Aldrig använd så superbra skick
Vinterkappa ❄️ - Grå vinterkappa i stl 34/36. Som referens är jag 1.58 cm lång och bär oftast 34 och 36 i jackor!   Kappan sitter som en smäck och med tillkommer ett skärp som man kan använda för att justera hur tajt man vill att jackan sitter ✨  Kappan säljs för 200kr
Vinterkappa S
Vinterkappa S - 89 Vinterkappa S - 90

Vinterkappa S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinterkappa som är använd max 5 gånger. 70% polyester, 30% ull A-linjeformig siluett. Med luva. Kappans längd går precis nedanför höfterna. Storlek S. Men då den inte är figursydd så finns det även plats för en varmare tröja under. Kommer från djur och rökfritt hem.

fannygustafsson
fannygustafsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar