Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
 - 89  - 90  - 91

Storlek: M
Kategori: Jackor

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(vid snabb affär kan jag gå ner i pris) Supercool tröja/jacka som är i reflekterande sammet! Förmodligen enda i Sverige så speciell är den verkligen! Den har två dragkedjefickor och två innerfickor. Köpt i Miami USA men den var inte min stil insåg när jag kollade i min garderob så jag hoppas någon annan kan bära den! . Den är i perfekt skick för jag har knappt använt den (4 gånger) och haft den hängandes på galge endast! Kan mötas upp och frakta :D Köptes för 1400kr detta år.

XIMON
XIMON
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla