Alla kategorier > Jackor
Gant jacka
Gant jacka  - 89 Gant jacka  - 90 Gant jacka  - 91 Gant jacka  - 92 Gant jacka  - 93

Gant jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gant jacka i storlek S, knappt använd i bra skick.

MST closet
MST closet
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gant jacka - Gant jacka i väldigt bra skick i storlek xs.
Gant jacka  - Säljer denna Gant Jacka i storlek L, modell ”The Alta Down Jacket”.  Jackan är otroligt tjock i materialet och går att spännas åt nedtill, för att få en mer slimmed look, men även vid luvan. Finns inga tecken på skador.
GANT - Jacka  - Säljer en GANT jacka i utmärkt skick!  Färg: Svart/Mörkblå Storlek: XS-S
Gant jacka  - Svart puffer jacka från Gant. Saknar tyvär luva. Men är i 9/10 skick.
Svart gant jacka - Inte så bra bilder men en fin jacka från hang har lite små hål men inget som syns och som man tänker på ä, den är väldigt varm och skön till vintern och snö säljer då jag har andra jackor köpt för 1200 kr
Gant jacka - Använd men i bra skick jätte skön till hösten/vinter och tidig vår
Gant jacka  - Svart gant jacka perfekt till våren. Defekterna är det som visas på bilderna! Storleken är 176 som motsvarar S
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!