Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Overshirt/Jacka - Super fräsch overshirt/Jacka  använd några gånger storlek Medium säljs för 300kr
Jacka/Overshirt - Snygg jacka från Just Junkies sparsamt använd
Overshirt  - Använd 1 gång. Köpt i HM.
Mörkgrå overshirt från Jack & Jones - Säljer en stilren mörkgrå overshirt från Jack & Jones. Skjortjackan har klassisk krage, knappstängning framtill och en bröstficka. Materialet är mjukt och känns som bomull med en lätt melerad yta. Perfekt att slänga på över en t-shirt eller en tröcktröja för en chill och stilren look.
Michael Kors suede jacket - Suede jacket (mocka) i grå. Storlek S. sällan använd så mkt bra skick.
Mörkgrå overshirt med knappar - Snygg mörkgrå overshirt med knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för lager-på-lager-stil. Den har långa ärmar och en klassisk krage.
Jacka/overshirt  - Jätte fräsch overshirt/jacka helt ny med tag kvar  i storlek Small säljs för 350. men pris går att diskuteras.
Suede Overshirt/jacka
Suede Overshirt/jacka - 0 Suede Overshirt/jacka - 1

Suede Overshirt/jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra fodrad från h,estnl bra fickor bra som ny passar S och M

Burre
Burre
(12)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - 9.5/10
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌