Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jeansjacka från Bik Bok - Snygg grön jeansjacka från Bik Bok. Jackan är i storlek M men passar superbra för storlek xs och S också vilket jag vanligtvis har💞
Grön biker skinnjacka  - Snygg grön/mörkgrön/army green skinnjacka i bikerstil med sned dragkedja och krage. Jackan har två fickor framtill och en kort, croppad passform. Materialet är syntetiskt skinn med en matt finish och coolt tvättad look. Jackan är helt ny & oanvänd
Biker jacket 100kr - Super fin vit fake mocka jacka med silver detaljer, storlek M. Säljs eftersom den är för stor. Köpt för 600kr från Bikbok
Grön plugget jacket  - Från lager 157. Storlek s. Använd fåtal gånger. Men har fått lite svarta fläckar på ena armen(de bild) kan finnas någon mer men kontakta mig för bättre bilder💚har ej testat ta bort de men de kanske går att ta bort med typ lite vatten
Biker Jacket - Beige cropped oversized Biker Jacket från NLY trend.  Använd 1 gång så den är helt ny.  Modellen har på sig storlek 34 som jackan är i.   Originalpris: 749kr.
Grön bomberjacka med brodyr Bik Bok - Snygg mörkgrön bomberjacka från Bik Bok med orange foder och broderad text 'WASTE NO TIME' i svart och orange på ryggen. Jackan har dragkedja framtill, fickor med tryckknapp och är långärmad med ribbade muddar.
Grön bomber jacket - Bomber jacked med orange fodring. Jackan har en innerficka samt två praktiska ytterfickor
snygg grön puffer jacket - snygg och varm puffer jacket, snygg och röd inuti, väldigt bekväm och bra kvalitet
Grön biker-jacket
Grön biker-jacket - 89 Grön biker-jacket - 90 Grön biker-jacket - 91

Grön biker-jacket

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Grön

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En härligt grön biker-jacket med kontrastsöm samt som är lätt croppad💚🦎 knappt aldrig använd

Ella Tsomidis
Ella Tsomidis
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder i grått, vitt och rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. På ärmen sitter en Burberry London England-patch. Perfekt för kalla dagar.