Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grön jacka
Grön jacka - 89 Grön jacka - 90 Grön jacka - 91

Grön jacka

Storlek: Xl
Kategori: Jackor
Färg: Grön

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Grön jacka i storlek XL! Använder ej därför säljer jag den.

Julia
Julia
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön jacka - Mörkgrön quiltad jacka från GinaTricot! I jättefint skick, förutom den nedersta knappen som inte alltid vill knäppas! Finns en extraknapp som jag kan skicka med om man skulle vilja försöka sig på att sy på en ny💞 Skirv privat för bilder på!
grön jacka - olivgrön jacka från ciminy paris i storlek S❣️säljer på grund av att den ej kommer till användning.
Grön jacka  - En fin ljus grön jacka som inte används längre passar xs-s bra skick💓skriv vid intresse av fler bilder💓
Grön jacka  - Supersnygg jacka💓wowsii, använd gärna KÖP NU‼️
Grön jacka - Grön jacka från Lager157 i fint skick, tror den är i storlek XS men är ganska oversized så passar nån som är S oxå
Grön jacka - Militärgrön jacka från J.Lindeberg. Står strl L men liten i strl. Passar en XS/S
Grön jacka  - Grön jacka från HM i nyskick. Trench vibe fast kort
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.