Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön vårjacka - En grön tunn jacka i mockaimitation. Använd ett fåtal gånger, bra skick
Grön vårjacka  - Superfin vår/sommarjacka🌸 Storlek L men skulle mer säga att det är en M/S💕💕
Grön vårjacka!! - Så fin grön jacka i jeansmaterial med glitterdetaljer på fickorna🙌🏻nästan helt oanvänd
Grön vårjacka med volangdetaljer - Säljer en ljusgrön jacka med stora knappar och unika volang- och fransdetaljer i vitt längs ärmslut och nederkant. Köpte jackan för 900kr använd endast 1 gång. Priset går att diskutera om ni har några frågor så är de bara att ställa💕🥰
Grön vårjacka med dragkedja - Snygg grön vårjacka med fyra stora fickor framtill och dragkedja. Jackan har klassisk krage och raka ärmar. Perfekt för dig som gillar en stilren och funktionell look.
Grön vårjacka
Grön vårjacka - 0 Grön vårjacka - 1

Grön vårjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grön
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grön vårjacka med fyra stora fickor framtill och knappar, från H&M. Den är figursydd och väldigt snygg nu under våren.

Nora
Nora
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå jeansshorts från Zara - Säljer ett par ljusblåa jeansshorts från Zara med slitna toppar.
Stickad kortärmad - Jag säljer en lila stickad kortärmad från vero Moda. Knappt använd och luftig nu till våren.
Svart långkjol från Gina Tricot - Säljer en svart långkjol från Gina Tricot. Kjolen har en flowy och luftig passform med resår i midjan, vilket gör den bekväm att bära. Perfekt att styla med en enkel topp eller stickad tröja.
Leopardmönstrad klänning från Motel - Säljer en kort leopardmönstrad klänning från Motel med långa ärmar och volangdetaljer. Klänningen har knytning vid halsen och en smickrande passform med markerad midja.
Grå jeansshorts från Hollister - Snygga grå jeansshorts från Hollister. Det är korta och har slitningar längst ner, modellen är lågmidjad och perfekt nu under sommaren.
Tubetopp  - En beige somrig tubetopp. Har använt typ 3 gånger
Jeanskjol med volang  - Säljer en blå jeanskjol med volang nertill och rå, fransig kant. Säljer för att den har blivit för liten för mig.
Vinröd stickad tröja från Crocker XS - Mysig vinröd stickad tröja från Crocker i storlek XS. Tröjan har flätstickade detaljer framtill och på ärmarna. Storlek xs men passar även s
Liknande annonser
Visa alla