Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Haglöfs - Svart dunjacka från Haglöfs med snygg quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har huva och lång ärm, perfekt för kalla dagar. Klassisk och stilren look med diskret logga på bröstet. Passar dig som vill ha en varm och lätt jacka med skön passform. Finns ett hål vid ena ärmen, se bild 5.
Mörkgrå dunjacka från Haglöfs - Tunn dunjacka som passar bra till våren. Mörkare grå på ärmarna än resten av jackan. Två fickor med dragkedja och lite figursydd passform.
Blå och svart dunjacka från Haglöfs - Säljer en blå och svart dunjacka från Haglöfs. Jackan har en dragkedja framtill och är långärmad med en huva. Perfekt för kalla dagar. Haglöfs-loggan syns på bröstet. Nypris 4 500 Kr
Svart dunjacka från Haglöfs - Säljer en svart dunjacka från Haglöfs med orange foder. Jackan har en dragkedja och är perfekt för kyliga dagar. Den är i mycket bra skick och har en snygg, quiltad design. Perfekt för höst och vinter!
Svart dunjacka från Haglöfs - Svart dunjacka från Haglöfs med puffig design och huva. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Klassisk och stilren modell.
Svart dunjacka från Haglöfs - Säljer en svart dunjacka från Haglöfs i storlek S. Jackan är perfekt för kalla vinterdagar med sin varma och vadderade design. Den har långa ärmar och en praktisk dragkedja framtill. Märket Haglöfs syns tydligt på ärmen. Perfekt för dig som vill hålla dig varm och stilren i vinter! ❄️
Svart dunjacka från Haglöfs - Säljer en svart vinterjacka från Haglöfs, perfekt för kalla dagar. Jackan har en dragkedja framtill och är långärmad. Den är designad för att hålla dig varm och bekväm under vintern. Helt ny aldrig använd
Haglöfs dunjacka
Haglöfs dunjacka - 89 Haglöfs dunjacka - 90 Haglöfs dunjacka - 91

Haglöfs dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Haglöfs
Färg: Grön

123 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Haglöfs belay down jacket. Helt ny bara provad, lapp sitter kvar. Storleken är dam Medium men funkar bra för herr s-m också👍👍 väldigt fin och varm jacka. Nypris 4000-6000kr Kom med bud

Jonathan Svantesson
Jonathan Svantesson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Belted wool blend coat - Kappa från Gina Tricot. Köpt denna i Oktober för 1.100kr. Använd endast vid 1 tillfälle
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.