Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess jacka  - Snygg jacka som jag säljer ❤️passar mig som är i storlek xs/s ❤️400kr+ frakt
Guess jacka  - Helt ny guess läder jacka i storlek M.
Jacka från Guess  - Jacka från märker Guess. Köpte förra vintern använd typ 4 gånger. Stl Xl. Den har galaxy tyg inne i jackan men syns ju inte när den är stängd. Köpte för runt 1800kr och är i bra sick. Passar både tjej o kille. Pris kan diskuteras
Guess jacka - Jätte snygg guess vinterjacka i mycket bra skick! Bara använt 1 gång, säljer då den är för stor för mig och vill köpa en i en storlek mindre💕nypris 2000, pris kan diskuteras!
Guess jacka - Jättefin jacka från guess i storlek S, kom privat för frågor💕
Guess jacka - Glansig pufferjacka från guess. Ett pyttelitet hål längst upp inuti ena fickan, men som inte stör på något sätt och lätt går att laga
Guess jacka - Säljer en snygg svart pufferjacka från Guess. Jackan har en stilren design med Guess-loggan diskret på bröstet och en huva för extra värme. Den är perfekt för kyliga dagar och har en dragkedja framtill. Jag köpte den för ca 2500kr. helt felfri
Guess Jacka
Guess Jacka - 89 Guess Jacka - 90 Guess Jacka - 91 Guess Jacka - 92

Guess Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Guess
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart pufferjacka från Guess. Den är glansig och har en dragkedja framtill. Jackan är vindtät och perfekt för kyliga dagar. Den har långa ärmar och en huva för extra skydd mot väder och vind. Perfekt för både höst och vinter!

No yes
No yes
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Croppad mörkgrön trenchcoat - Snygg croppad trenchcoat i mörkgrönt. Storlek xs och endast använd 1-2 gpnger därav näst intill nyskick.
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.