Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Jacka
Jacka - 89

Jacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: H&M

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min ”skinn” jacka från H&M då den är för stor tyvärr. Den är i fake läder och riktigt snygg på. Kom i DM för fler bilder.

H&M
Alva1111
Alva1111
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara jeans - Blåa jeans från zara, full length men avklippta så dem passar mig (är ca 170). Knappt använda då det inte är min stil. Frakkkostnaden är på ett ungefär☺️
Zara mid Rise  - Inprincip nya jeans från Zara, midrise, utsvängda Köpare står för frakt!
Zara jeans - Snygga Jeans från zara passar mig perfekt som är ca 170, knappt använda, säljer då jag bytt stil en del:)
Korsett topp - Kollar om någon är intresserad av denna typ korsett topp (ish) som är från ASOS, den är skit snygg och jag älskar den egentligen men behöver nog beställa den i en större storlek. Storlek 65B
Linnebyxor - Skitsnygga linnebyxor i stl 34. Säljer då jag råkade köpa 2 st. Använda typ 3 gånger, superbra skick!! Köpta för 700kr
Liknande annonser
Visa alla