Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Höst/Vinterjacka
Höst/Vinterjacka  - 89

Höst/Vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supermysig höst/ vinterjacka från H&M

juliaforslin
juliaforslin
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Machester höst/vinterjacka  - Säljer min manchesterinspirerade jacka från H&M. Jackan är fluffig/varmfodrad på insidan. Den är helt som ny.   Storlek: 34 men jackan är oversized så passar upp till storlek 38-40 som jag brukar ha.
Höst/vinterjacka - Fin jacka i PU läder, nypris 1000:-
Höst och vinter jacka  - Hej jag sälger en höst/vinter jacka inte så använda men värmer väl i storlek s säljer för 120kr
Höst/vinter jacka svart  - Säljer denna supersnygga jacka, då den tyvärr är för liten för mig. Den e perfekt nu till vinter då den är varm och fodrad. Den har två fickor fram och en silvrig dragkedja. Storlek 44
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Jeansjacka khaki - Säljer en ljusgrön jeansjacka med stora vita knappar framtill. Jackan har en rak passform, råa kanter och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en chill och trendig look.