Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön bomberjacka från H&M - Snygg ljusgrön bomberjacka från H&M med klassisk ribbad krage och muddar. Jackan är aldrig använd och har dragkedja framtill, fickor på sidorna och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för dig som gillar en chill och stilren look. Säljer pga är lite för stor för mig som är relativt kort.
Grön bomberjacka från H&M! - Grön bomberjacka från H&M i klassisk design i storlek 170. I fint skick!
Grön bomberjacka från H&M - Snygg grön bomberjacka från H&M med quiltade ärmar och ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och två fickor på sidorna. Perfekt för dig som gillar en stilren och avslappnad look.
Grön och vit college bomberjacka - Säljer en snygg bomberjacka i college-stil. Jackan är mörkgrön med vita ärmar och detaljer, broderad text och stor M på bröstet. Klassisk randig mudd vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill ha en sportig och trendig look.
Grön Bomberjacka
Grön Bomberjacka - 89 Grön Bomberjacka - 90 Grön Bomberjacka - 91

Grön Bomberjacka

Storlek: SMALL
Kategori: Jackor
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svinball grön bomberjacka från hm. Storlek 36 (small-medium) 💕 Den gröna färgen ger inte sin rättvisa på bild. Skriv om fler bilder önskas. Lämna bud i kommentarerna

Ella Sjöblom
Ella Sjöblom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått smutsig men försvinner med tvätt🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
Snygg Zara jacka - Jätte snygg populär jacka ifrån Zara💕 knappt använd
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
Lululemon define jacka  - Säljer en fin lululemon define jacka som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Lacoste tracksuit/dress - Ljusgrå med vita och svarta detaljer i storlek S, kom privat så skickar jag mer bilder samt bilder hur den sitter på en