Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vår/höst kappa
Vår/höst kappa  - 89 Vår/höst kappa  - 90

Vår/höst kappa

Storlek: XS/S/M
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köptes från HM för 400 kr, knappt använd då den ej är min stil längre. Väldigt bekväm, lagom lång och hyfsat varm. Inga fläckar eller slitningar, perfekt för någon kring 165 cm. Bjuder på frakt! 📦 🤍🧸

secondhand.alma
secondhand.alma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Höst/vår kappa  - Det är en jätte fin beig kappa ifrån H&M, ny utan prislapp. Köpt för 500 kr Anledning till att jag säljer är för jag aldrig använt den.
Höst/vår kappa. - Säljer pågrund av att den är lite kort i armarna
Vår/höst fleecejacka - Säljer nu denna jacka från HM. Den är i bra skick och den är perfekt att använda på våren och hösten. Skriv om du har några frågor. Köparen står för frakten
Vår/Höst jacka - Superfin vår/höst jacka från H&M i strl. S men overzise, skulle kunna passa M också🍁 Inte använd mycket, lite skitig på bild men har inga skavanker🤍
Vår kappa  - En fin vår kappa aldrig använd
Jättefin höst/vår jacka   - Beige/vit Jacka från HM, Bra skick. Storlek 34. Finns inte online längre.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌