Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Neon grön jacka i storlek XS
Neon grön jacka i storlek XS - 89 Neon grön jacka i storlek XS - 90 Neon grön jacka i storlek XS - 91

Neon grön jacka i storlek XS

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Neon grön jacka från H&M i storlek XS, men passar även större storlekar. Den har justerbara band längst ner så man kan dra åt eller upp som man själv vill. Bild 3 visar färgen bäst. Fint skick, inga fläckar osv. Väldigt varm jacka, fungerar perfekt nu till hösten och vintern.

Madeleine Jensen
Madeleine Jensen
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus neon grön jacka - Puffer jacka köpt från hm typ aldirg använd😀
Grön väst från H&M, storlek XS - En oanvänd grön väst från H&M. Är i storlek XS och känns som XS.
Jacka från H&M i storlek XS - Helt ny!
Svart jacka i storlek XS - Svart ”hårig” jacka i storlek XS! 2 st fickor framtill & försluts med 4 hakar! Köpt från h&m, originalpris 799 kr! Säljer för 500 kr, varav frakten ingår!
Grön jacka  - Säljer min grön jacka för den är för stor för mig.  Är 155
Grön jacka - Så fin jacka från hm som är slutsåld! Jackan är större i storleken så skulle mer säga att den är som en s/m. Skriv gärna vid intresse🤎
Grön jacka  - Grön jacka från HM i nyskick. Trench vibe fast kort
Grön jacka - Jättefin grön jacka som inte kommer till användning då den är för liten. Den har lite lösa sömmar vid armen och en knapp men är ganska enkelt att fixa💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.