Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ljusrosa bomberjacka
Ljusrosa bomberjacka - 89 Ljusrosa bomberjacka - 90

Ljusrosa bomberjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd vid några enstaka tillfällen! Ficka med dragkedja på ena ärmen. Inte min färg så därför säljer jag nu denna supersköna snygging! Köpare står för frakt💜

Xxx
Xxx
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa bomberjacka från H&M - Snygg ljusrosa bomberjacka från H&M med quiltat foder och ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knapp och klassisk bomberkrage. Perfekt för dig som gillar stilrena och softa jackor.
Ljusrosa bomberjacka - Ljusrosa bomberjacka med dragkedja framtill, ribbade muddar och fickor med tryckknappar. Jackan har en bomberkrage. Jackan har en fläck framtill som ni kan se på tredje bilden.
Ljusrosa bomberjacka - Ljusrosa mjuk bomberjacka med dragkedja framtill, fickor med knapp och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt jacka till våren🌸Använd flera gånger men har få defekter (som visas på bilden).
Ljusrosa bomberjacka från Svea - Snygg ljusrosa bomberjacka från Svea som aldrig har används, prislappen är kvar och nypris är 1200kr💕💕
Ljusrosa bomberjacka från KappAhl XS - Snygg ljusrosa bomberjacka från KappAhl i storlek XS. Jackan har klassisk ribbad krage, muddar och nederkant, samt dragkedja framtill och på ärmen. Tillverkad i mjuk polyester med två fickor fram och en ärmficka med zip. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusrosa bomberjacka - Ljusrosa bomberjackas som är lite mer rosa i verkligheten än på bilden! Den är nästintill aldrig använd! Köparen står för frakten!
Ljusrosa bomberjacka från Gina Tricot - Snygg ljusrosa bomberjacka från Gina Tricot med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Jackan har ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.