Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
”Träningsjacka”
”Träningsjacka”  - 89

”Träningsjacka”

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jogg jacka i mkt fint skick! Kommer aldrig till användning längre! 200kr inklusive frakt!

Elin
Elin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 träningsjacka - Säljer en svart och grå träningsjacka från H&M i storlek 170. Jackan har en dragkedja i rosa och en huva. Perfekt för träning eller som en lätt jacka under hösten. Ärmarna är långärmade och materialet känns mjukt och bekvämt.( dock att ena fickan går inte att stänga)
Tränings jacka  - En neonrosa tränings jacka från H&M. Den är i bra skick men har en liten fläck på baksidan av enna ärmen.
Tränings jacka - En grå tränings jacka med rosa kanter från H&M. Är i bra skick. Har en likadan i neonrosa i min profil.
Ljusgrön träningsjacka S - Fräsch ljusgrön träningsjacka från H&M, använd 1 gång så i fint skick!
Tränings jacka  - Lululemon liknande jacka som är super skön att gå runt hemma men såklart också snygg att träna i.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras