Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Haglöfs jacka - Svart vindjacka från Haglöfs med snyggt broderad logga på bröstet. Jackan har huva med snörning, två sidofickor med dragkedja och meshfoder på insidan. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-aktiviteter. Stilren och funktionell design.
 Haglöfs - Snygg svart dunväst från Haglöfs med quiltad design och hög krage. Västen har dragkedja framtill och diskret logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och outdoor-vibes. Lätt och smidig att bära, passar till många olika outfits.
Haglöfs  - En svart Haglöfs jacka använd storlek S
Haglöfs jacka  - Bra skick
Haglöfs jacka - En haglöfs jacka i väldigt bra skick, använd 4 gånger. Den är väldigt bra till höst och vår Skick 8/10
Haglöfs jacka - Haglöfs jacka inga deffekter. Om ni vill ha någon mer bild är det bara fråga
Haglöfs vindjacka  - Helt ny Haglöfs vindjacka i svart.
jacka från Haglöfs - Svart jacka från Haglöfs med huva och dragkedjor framtill. Jackan har en stilren design med logga på bröstet och praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för regniga dagar och outdoor-äventyr. Liten fläck nertill som man ser på bild annats toppen
Haglöfs
Haglöfs - 89 Haglöfs - 90

Haglöfs

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Haglöfs
Färg: Svart

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min Haglöfs jacka då jag knappt använt den, skicket är 10/10 då den knappt är använd. Priset är ej hugget i sten, hör av dig om frågor eller funderingar;)

Simon
Simon
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!