Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa / jacka - Ljusrosa kappa / jacka från HM, storlek 40 men passar 34-38!
Kappa - Kappa från bikbok i storlek XS men är mer som en S/M!
Kappa - Svart kappa från hm, helt ny och oanvänd. Nypris 799. Mitt pris 400kr. Strl 32 men passar även 34 beroende på hur man vill att den ska sitta💗
kappa - en jätte fin kappa till hösten som är som ny!
Kappa -  Oanvänd , jätte bra skick , vår eller höst jacka typ
Kappa - Kapp från lager 157. Används inte längre pris kan diskuteras🤍 den är svart grå ish på hemsidan heter färgen black melange
As cool kappa - As cool kappa i glänsande material
Kapp
Kapp - 89 Kapp - 90

Kapp

Storlek: Normal
Kategori: Jackor
Märke: Pimkie
Färg: Guld

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tre par jättefina örhängen köpa i Spanien och ett annat par från Svergie (vet inte vilket märke). Är endast använd 1 gång. Säljer för att jag är väldigt känslig mot allt förutom älta guld. Vid köp av alla 4 par kostar de 70kr. Nypris för alla 4 par: 150kr

Linnéa
Linnéa
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Läderbyxor  - Säljer ett par svarta läderbyxor med hög midja. Byxorna är knappt använda så i gott skick. Säljer då jag inte använder längre. Nypris 699kr.
Vit topp med spets - Söt vit långärmad topp med croppad passform, spetsdetaljer längs ringningen och framtill samt liten rosett. Använd 1 gång. Nypris: 399kr
Svart långkjol  - Säljer en svart långkjol med tight passform. Kjolen är enkel och stilren, gjord i ett stretchigt material. Storleken är M men skulle säga att den även passar S. Aldrig använd.
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa kort klänning med smala axelband, v-ringning och spetsdetaljer vid bysten. Känns jätteskön på kroppen. Aldrig använd. Stretchig i materialet.
Ljusrosa kofta - Supersöt ljusrosa omlottkofta med knytband i midjan som går att knyta upp. På tredje bilden ser man att fästet till ett av bandet har börjat lossna men det har varit så ganska länge utan att bli värre, annars är det lätt av fixa med lite tråd. Endast använd fåtal gånger. Det är S men skulle säga att den passar M också.
Blommig kjol - En supersöt volangkjol med en lite dragkedja på sida . Knappt använd. Det är M men skulle även säga att den passae S.
Blommig tipp - Söt linnetopp med smala axelband i blått och vitt blommönster. Den är ribbad med stretch runt midjan. Köpt utomlands. Knappt använd. Rosetten går att ta av. Nypris: 299kr
 kabelstickad Ralph Lauren - Kabelstickad vit tröja från Ralph Lauren med V-ringning och lång ärm. Har en svag gulaktig fläk på magen men upplever inte att den syns om man inte tittar väldigt noga.
Lång kofta - En svart, lång kofta med öppen front och två fickor. Skönt material. Aldrig använd. Nypris 150kr.
Blå klänning - Säljer en blå kortklänning med swirl-mönster och lång ärm. Klänningen har cut out-detaljer framtill med ring i midjan och en kroppsnära passform. Jätteskön i tyget. Använd få gånger..
Liknande annonser
Visa alla