Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Helly Hansen - Ett totalt felköp av mig. Jackan är alldeles för stor för mina 160. Plasten över fickan på vä ärm är trasig samt det finns en fläck på höger ärm, se bild. Det finns även ludd i kardborren. Fö tycker jag den är i gott skick. Tror att det är killstorlek   Köpare betalar frakt
Camouflagejacka från Helly Hansen - Säljer en snygg och praktisk camouflagejacka från Helly Hansen. Jackan har en cool camo-design med svarta detaljer på ärmarna och axlarna. Den är långärmad och har en dragkedja framtill. Perfekt för höst och vår, och den är i nyskick. Passar bra för utomhusaktiviteter och har en normal passform.
Helly hansen vindjacka - Hej säljer nu min helly Hansen vindjacka ja köpte ny, har text på ryggen som reflexerar sig i ljus. Extremt lätt och snygg. Nypris 3700
Helly Hansen regnjacka - Säljer en regnkappa från Helly Hansen i storlek S. Varan är i mycket bra skick och har varit väl omhändertagen. Tveka inte att höra av dig om du har några frågor. Pris går att diskuteras
Helly Hansen jacka - Säljer denna riktigt snygga jackan från Helly Hansen. Jackan är i storlek S och är i fint skick, inga defekter. Det står Helly Hansen på armen, se bild. Bara att skriva över frågor och funderingar.
Helly Hansen Vindjacka - Helly Hansen Vindjacka | Storlek: M, passar dig mellan 180-190 cm | Skick: 7/10, använd och förekommer vissa defekter som man kan se | Bara att skriva vid funderingar✍️
Svart parkajacka Helly Hansen S - Svart parkajacka från Helly Hansen med huva, dragkedja och tryckknappar. Jackan är tillverkad i polyester och har flera praktiska fickor. Den har en avtagbar päls med diskret HH-logga på bröstet.
Svart fleecejacka Helly Hansen S - Svart fleecejacka från Helly Hansen Workwear med hel dragkedja och kontrastsömmar. Jackan har HH-logga på ärmen. Den är lite andvänd och har lite hår på sig.
Helly Hansen
Helly Hansen - 0 Helly Hansen - 1 Helly Hansen - 2

Helly Hansen

Storlek: S & M
Kategori: Jackor
Märke: Helly Hansen
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min stilrena vindjacka från Helly Hansen. Jackan har en hög krage och passar perfekt för lite blåsigare dagar. Nypris 1500 mitt pris 599kr.

Charlie Karlsson
Charlie Karlsson
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Canada Goose Macmillan Black Label - Tja! Säljer nu min sprillans nya Canada Goose Macmillan jacka. Jackan är helt ny och oanvänd och säljs på grund av att jag köpt en annan jacka. Skriv privat vid minsta lilla fundering!