Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Helly Hansen jacka  - Säljer en stilren vind jacka i storlek S. Använd väldigt sparsam. Passar mellan 175-185
Helly Hansen jacka - En snygg helly hansen jacka nu till vintern. Den är fodrad och är i storlek S. Den är i jättebra skick men dock har jag råkat slarva bort luvan så den finns inte med. Skriv för funderingar.
HELLY HANSEN JACKA - Fet windbreaker from Helly Hansen | Skick: 8/10 | Strl: S | Modellen är 182cm lång | Hör av dig om du undrar någonting!
Helly hansen jacka  - Säljer min helly hansen jacka då jag har växt ur dem, jackan är i fin skick , köptes för 2300kr
Mörkblå jacka från Helly Hansen - Mörkblå jacka från Helly Hansen med huva och dragkedja framtill. Jackan har HH-logga på huvan och ärmen, samt två sidofickor med dragkedja. Materialet är syntet och jackan är långärmad med normal passform. Perfekt för blåsiga dagar. Storleken är S och jackan är i 8,5/10 skick
Blå Helly Hansen jacka - Säljer en mörkblå vindjacka från Helly Hansen. Den har en klasisk design och många fickor.
helly hansen jacka  - helly hansen jacka inga fläckar eller sår använd några gånger
helly hansen jacka - mörk blå helly hansen jacka väldigt varm
Helly hansen jacka
Helly hansen jacka - 0 Helly hansen jacka - 1

Helly hansen jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Helly Hansen
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helly hansen jacka storlek S som passar M. Den är vatten och vind avvisande och är perfekt till både höst och vinter. Den håller dig varm på vintern och håller dig torr till våren o hösten. Den passar verkligen allting. Jag säljer för den är inte min stil

Saami
Saami
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.
Trendig kofta ZARA - Trendig knitted cardigan från ZARA i nyskick!