Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Herno jacka - Snygg beige pufferjacka med glansig finish och trekvartsärmar. Jackan har quiltad design, hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en lätt och trendig jacka till vår eller höst. Super fin herno jacka i mycket bra skick som passar till typ allt, säljes då den inte kommer till så stor användning längre🥰
Herno Jacka - Säljer en champagnefärgad pufferjacka från Herno med bred krage och snygg quiltad design. Den har en liten liten fläck på sig även fast den bara har använts runt 4-6 gånger.
Herno jacka  - Intressekoll på min herno jacka, använd men i bra skick.
Herno jacka  - Söker denna herno jackan me stor knappar🙏🏼
Reversibel pufferjacka från Herno - Snygg reversibel pufferjacka från Herno med raka, quiltade paneler och guldfärgade knappar. Ena sidan är ljusblå och andra sidan är beige, vilket gör den superenkel att matcha. Jackan har trekvartsärmar och en stilren, kraglös design. Perfekt för dig som gillar att variera din look.
Beige pufferjacka från Herno Iconico - Säljer en snygg beige pufferjacka från Herno Iconico med glansig finish och bred krage. Jackan är lätt och har medium isolering med gåsdun. Den har en stilren design med horisontella quiltade sektioner och tryckknappar framtill.
Herno liknade jacka - Säljer en beige jacka som är lik herno jackan. Jackan har trekvartsärm, Quiltad design och lätt vadderad, perfekt för vår eller höst. Superfint skick skriv för fler bilder och pris går att diskutera!!
Beige pufferjacka från Herno - Säljer en guld/begie vinterjacka från Herno med hög krage, den är långärmad fast annars samma modell som 3/4ärmande jackorna från herno. Jacka har inga defekter eller skador, Endast tecken på användning. Jacka är i barn storlek 14, men passar som en Damstorlek S. qR-kod och chippet finns kvar i jackan för äkthetsbevis.
Herno Sofia stl 3
Herno Sofia stl 3 - 0 Herno Sofia stl 3 - 1 Herno Sofia stl 3 - 2

Herno Sofia stl 3

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Herno
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

3200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sand/beige dunjacka från Herno med en glansig finish. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, quiltad och fylld med ultralätt gåsdun. Stl 3 motsvarar M/L

Carina B
Carina B
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Sandro studentklänning (36) - Perfekta studentklänningen från Sandro👩‍🎓Jättefina spetsdetaljer. Normal storlek 36. Kemtvättad enbart, och levereras ren och oanvänd
Örhängen Edblads - Jättesöta örhängen från Edblads
Justerbar ring - Justerbar ring, minns inte var jag köpt den.
Ring från Pilgrim - Pilgrim 17 mm
Halsband med ring med stenar - Inköpt på Smycka för 950 kr
3 armband från Edblads - Paketpris 500 eller 220 kr st
Halsband och 3 armband från Edblad - Paketpris 500, utmärkt skick
Maria Nilsdotter ring stitched heart - Oxiderat silver, ringatorlek 17mm. Inköpt på Maria Nilsdotter för 2695 kr.
Chimi 04 limited edition - Snygga solglasögon med transparent grön båge och matchande gröna glas. Modellen har en trendig, fyrkantig form som ger en cool retrovibe. Nyskick, tyvärr utan adsk
Liknande annonser
Visa alla