Alla kategorier > Jackor
Diesel jacka herr
Diesel jacka herr - 89 Diesel jacka herr - 90 Diesel jacka herr - 91

Diesel jacka herr

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Diesel
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jackan är i bra skick, använts ett antal gånger. Kan dock inte bestämma mig om den är väldigt mörk blå eller svart men jag tror att den är svart.

Belma
Belma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Diesel jacka - Snygg svart quiltad jacka från Diesel med flera silverfärgade dragkedjor på bröstet och sidorna. Jackan har lång ärm, ståkrage och coola sömdetaljer. Perfekt för dig som gillar en stilren och modern look.
Diesel jacka  - Snygg bomberjacka från Diesel i svart och vitt med röda detaljer längs ärmar och sidor. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och broderad Diesel-logga på ryggen. Materialet är slitstark polyester och jackan har en cool, sportig vibe.
Jacka från Diesel - Säljer denna sjukt snygga jacka från diesel i mycket bra skick!
Diesel skin jacka  - Jätte fin vintage diesel skin jacka 🧥 perfekt för vår. De finns några defekter som visas i bilden. Priset går att diskutera🩷🩷 (skiv för mer bilder och kan ta på också!!)
Diesel Jacka - Diesel jacka storlek M. Knappt använd.
Diesel Jacka - En oanvänd Diesel jacka med typ vattenavvisande material.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰