Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
En jätte söt rosa ”jeans jacka” ish
En jätte söt rosa ”jeans jacka” ish  - 89

En jätte söt rosa ”jeans jacka” ish

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: H&M

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skriv till mig ifall ni vill ha flera bilder eller vid andra frågor :)

HM
danielalol
danielalol
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En jätte söt rosa jacka  - Rosa jacka, jätte varmt matrial på jackan. Ganska kort!
En rosa jeans jacka - En rosa jeans jacka från Kappahl använd ca 3 ggr
Säljer en jätte fin fluffig jacka - En jätte fin jacka använd fåtal gånger
Rosa jacka - Ljus rosa vår jacka i bra skick. Strl 38/ s
Rosa jacka  - En jättefin rosa jacka, använd 2-4 ggn
En jätte fin puffer jacka! - Jätte fin puffer jacka som man kan ha på våren och hösten till och med vintern om man vill jätte skön väldigt fin första bilden är inte min den är från modellen andra är min.
En H&M Jacka - Det är en härlig vårjacka med fin färg
Rosa jacka - I fin skick, så gott som ny. Med korta ärmar som slutar lite över armbågen. Storlek 34 men passar nog större också för den är lite oversize stil
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻