Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå pufferjacka med huva - Säljer en blå pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har snörning i nederkant och två stora fickor på sidorna. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm. Som ny, använd typ 2ggr💕skriv för fler bilder!
Blå pufferjacka   - Säljer en snygg blå pufferjacka från Precision (Zara). Den har en dragkedja framtill och en mysig huva för extra värme. Dock man kan inte ta av luvan! Och fickorna är öppna fickor. Jackan är i bra skick och väl använd. Den är varm och bra till vintern! Köptes för 599kr på Zara!
Blå pufferjacka med fuskpäls från H&M - Säljer en blå pufferjacka från H&M med mysig fuskpäls på huvan. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig look.
Blå pufferjacka - Lägger upp på nytt 💕Säljer en snygg blå pufferjacka som är perfekt för vintern. Från J Lindeberg men köpt på plick
Baby blå pufferjacka - Säljer en snygg baby blå pufferjacka i bra skick. Jackan är perfekt för kalla dagar med sin vadderade design och höga krage. Den har långa ärmar och praktiska fickor framtill. Passar perfekt för både höst och vinter. Perfekt för dig som vill hålla stilen i kylan!
Blå pufferjacka Sverige Paralympics H&M - Säljer en fet pufferjacka från H&M, designad för Sveriges Paralympics-trupp 2018. Jackan är mörkblå med ljusblå detaljer och har guldtryck med SVERIGE och SWE på ryggen och bröstet. Stor huva, dragkedja och snörning nedtill. Perfekt för kalla vinterdagar.
Blå pufferjacka med teddyfoder - Säljer en blå pufferjacka från Save the Duck med fluffigt teddyfoder i huvan och insidan. Jackan har dragkedja framtill, huva och en schysst loose passform. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära. Fodret är animal free och jackan har en cool badge på ärmen.
Blå pufferjacka - Säljer en snygg blå pufferjacka från lager 157. Den är i bra skick och passar perfekt för både höst och vinter. Inköpt här på plick och säljs inte längre på lager 157s hemsida💙(bild lånad från oliviatornblom)
Blå pufferjacka!!
Blå pufferjacka!! - 89

Blå pufferjacka!!

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina blå pufferjackan från H&M!! Jackan har använts en gång så den är i nyskick. Strl M och sitter oversized, gratis frakt. Om ni har någon fråga så skriv gärna privat!!💙💙💙

sellout🦋🤎
sellout🦋🤎
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkblå Overshirt - Strl - S | Skick - 10/10 | Nypris - 1000kr | Vid minsta lilla fundering är det bara att skriva🙌
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär