Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rosa jeansjacka
Rosa jeansjacka - 89 Rosa jeansjacka - 90

Rosa jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd

Kajsa Hamnér
Kajsa Hamnér
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa jeansjacka - Säljer en snygg rosa jeansjacka med knappar framtill och två bröstfickor. Jackan har en klassisk krage och långa ärmar. Inga större defteker. Perfekt för vår och sommar! Säljer då den är för liten.  Skriv för fler bilder eller annat! 💗
Rosa jeans jacka - Säljer min jätte fina rosa jeans jacka då jag tröttnat lite på den. Den köptes i höstas och är i jätte bra skick. Inga defekter eller fläckar! Ord pris. 300kr. Tveka inte på att skriva till mig ifall ni har frågor eller liknande💕💕
Rosa jeansjacka med paljettdetaljer - Rosa jeansjacka med långa ärmar, knappar framtill och två bröstfickor. Skjortan har paljettdetaljer på axlar och rygg samt rå, fransig nederkant för en cool look. Figurnära passform och klassisk krage. Perfekt för dig som gillar unika detaljer.
Rosa jeansjacka från H&M, stl 128 - Snygg rosa jeansjacka från H&M i klassisk modell med krage, silverfärgade knappar och två bröstfickor. Jackan är croppad och har långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och gillar streetstyle.
Rosa jeansjacka  - Rosa jeansjacka, perfekt till våren
Rosa jeansjacka - Säljer en superfin ny rosa glittrig jeansjacka från Zara. Den har en klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och är i en snygg croppad stil. Perfekt för vår och sommar!
Rosa jeansjacka  - Rosa jeansjacka Från ginatricot  Strlk S Använd 1 gång För referens år jag mellan 160-165 cm Pris kan diskuteras
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Moncler Cardigan - Moncler Cardigan perfekt till både vinter & höst i mörkgrönfärg, sitter som en storlek M. Finns även QR Kod som går att scanna.