Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Trenchcoat från H&M - Snygg croppad trenchcoat i beige från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med knappar vid mudden och en cool detalj i ryggen. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look i vår och höst.
Röd trenchcoat från H&M - Snygg röd trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har långa ärmar och ett bälte i midjan för en justerbar passform. Perfekt för höst och vår! Har tyvärr tappat bort bältet. Priset går att diskutera!
Svart croppad trenchcoat från h&m - Snygg svart croppad trenchcoat med bred krage och dubbla knapprader. Jackan har långa ärmar med spännen vid mudden och en cool, boxig passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med edge.
Brun trenchcoat från H&M med bälte - Kort brun slutsåld trenchcoat från H&M med bred krage, knappar och knytskärp i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för lager-på-lager och snygg till jeans. Priset beror på att den är väldigt eftertraktad och helt oanvänd och har kvar prislappar❣️
Kort trenchcoat från H&M - Fint skick, passar mig som normalt är en S, blir bara lite oversize.
Svart trenchcoat från H&M - Säljer en svart trenchcoat från H&M med klassisk krage, knappar framtill och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar och en stilren design som passar perfekt till vår och höst. Enkel att matcha med olika outfits. Kappan har jag haft på mig en gång men råka fastna i något så den har fått en liten skavank. Den är inte alls tydlig men man kan säkert få bort den 🌸☺️
Beige trenchcoat från H&M - Snygg beige trenchcoat från H&M med klassisk design. Jackan har långa ärmar och knappar framtill samt ett bälte i midjan för en stilren look. Perfekt för övergångsperioder.
H&M trenchcoat
H&M trenchcoat  - 89 H&M trenchcoat  - 90 H&M trenchcoat  - 91

H&M trenchcoat

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nyskick!! Snygg trenchcoat i storlek Medium, den går ner till vaderna/ anklarna på mig som är 167cm. Nypris: 700kr

Ellen Nilsson
Ellen Nilsson
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!