Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka från H&M - Mysig beige teddyjacka från H&M med dragkedja framtill 🩷🩷 jätte fin och säljer pga att den inte kommer till användning 🎀pris kan diskuteras ☺️
Beige teddyjacka H&M -  Den populära beiga teddyjackan från H&M, 2024s kollektion!! 🩷🩷 Andvänd flitigt men i bra skick.
Beige teddyjacka från H&M - Mysig beige teddyjacka från H&M med dragkedja framtill och huva. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm och bekväm. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor framtill. En stilren och enkel design som passar till det mesta.
Beige teddyjacka från H&M - Säljer en supermysig beige teddyjacka från H&M. Den enda defekten är att en söm har gått sönder inuti som syns på sista bilden men det påverkar inte nånting när man har på sig den🥰
Beige teddyjacka från H&M - Virala teddy jackan från hm i st s. Perfekt under sommaren och våren samt hösten , slutsålt över allt så där av priset , pris kan diskuteras
Beige teddyjacka från H&M - Mysig beige teddyjacka från H&M med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i mjuk fleece som ger en chill och avslappnad vibe. Perfekt för lager-på-lager och passar till allt. 💞💞
Beige teddyjacka från H&M - Mysig teddyjacka från H&M i beige färg med dragkedja framtill och två snedställda fickor. Jackan har en rundad krage och är tillverkad i fluffigt syntetmaterial som ger en chill vibe. Perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar.
Beige teddyjacka från h&m - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm och stilren. Jackan har en avslappnad passform och är superbekväm att bära. kom med prisförslag!!
Beige teddyjacka från H&M
Beige teddyjacka från H&M - 89 Beige teddyjacka från H&M - 90 Beige teddyjacka från H&M - 91

Beige teddyjacka från H&M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den populära teddyjacka. från H&M. Den är helt ny med prislapparna kvar och den är helt slutsåld! Säljer på grund av att jag köpte fem storlek! Strl M men passar mig som brukar ha XS/S/M🩷

tealagerkrantz
tealagerkrantz
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt.
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Köpt ifrån Zalando för 3597 kr säljs då jag redan har börjat använda en annan jacka. Pris går att diskutera!
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Lululemon define jacket  - Säljer denna så snygga Lululemon koftan i en jättehärlig turkos färg. Kan absolut tänka mig byta mot annan färg! Skönt material och fin passform. Passar XS-S. Den är i praktiskt taget nytt skick, det är väldigt bra kvalitet! 🩵🩵🫧 (bild 1 är lånad från TikTok, @theasettergren)
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och synlig logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil.
Trekvartsärmad poncho - Jättesnygg och populär svart poncho med trekvartsärm och hög krage. Perfekt för höst och vår, denna kappa har en stilren design som passar till många olika outfits. Den är samma modell som sista bilden💗