Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå poncho med fuskpäls
Grå poncho med fuskpäls - 89 Grå poncho med fuskpäls - 90 Grå poncho med fuskpäls - 91 Grå poncho med fuskpäls - 92 Grå poncho med fuskpäls - 93

Grå poncho med fuskpäls

Storlek: s
Kategori: Jackor
Färg: Grå

600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer en superfin grå poncho med en mysig fuskpälsdetalj runt huvan. Den har en snygg dragkedja framtill med en cool ringdetalj. Perfekt för höst och vinter när du vill vara både varm och stilren. Passar perfekt över en långärmad tröja för extra värme.

Saffe
Saffe
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå poncho  - Grå poncho med trekvartärm och luva. Jättesnygg till alla outfits! 💕
Grå quiltad dunjacka med fuskpäls - En vinterjacka från superdry, dne är i fint skick men kommer inte till användning längre. Den är i storlek L men det är barnstorlekar så den är XS/S i ”vanlig” storlek tror jag.
GRÅ FUSKPÄLS  - Grå fuskpäls, passar S-M. Använd endast ett fåtal gånger.
Grå fuskpäls kappa! - gosig grå kappa i fuskpäls! köpt second hand, lappen är avklippt så vet tyvärr inte märket. 💓i mycket gott skick!!!
grå fuskpäls - jättefin fuskpäls i färgen grå
Grå Fuskpäls - Grå fuskpäls från Tiger of Sweden i fint skick. Varm och go och mkt stilig på.
Grå pufferjacka med svart fuskpäls - Säljer en grå pufferjacka från Marikoo med svart fuskpäls på huvan. Jackan har dragkedjor och knappar framtill samt flera fickor. Insidan är fodrad med mjuk svart fleece. Perfekt för kalla dagar.
Grå poncho från Luigi - Säljer en stilren grå poncho från Luigi i ull och viskos. Den har en asymmetrisk design med knappar vid halsen för en elegant touch. Perfekt för höst och vår när du vill hålla dig varm och snygg. Passar till alla tillfällen!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka