Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
teddyjacka
teddyjacka - 0 teddyjacka - 1 teddyjacka - 2

teddyjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

mysig teddyjacka perfekt till sena sommar kvällar!❤️

Irma
Irma
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 teddyjacka - Jättefin teddyjacka från hm som är slutsåld på hemsidan💞
Teddyjacka  - Mysig beige teddyjacka med krage och dragkedja framtill. Nypris: ca 550 Mitt pris: 199. Använd ca 5 ggr.
Teddyjacka - Den suoerpopulära teddyjackan ifrån H&M, helt slutsåld. Superskönt och mjuk💗 skriv för fler bilder❤️
Teddyjacka  - Jätte söt teddy jacka från hm💕priset kan diskuteras
teddyjacka - Säljer en beige teddyjacka med mjuk och fluffig känsla. Jackan har en hög krage, två stora fickor framtill och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som gillar chill och comfy stil. Långärmad och passar till jeans eller mjukisbyxor.
Teddyjacka - Supermjuk och mysig beige teddyjacka från H&M i storlek S. Den är lite smutsig vid dragkedjan, bilder i slutet. Men inget som syns när jackan är på!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.