Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Croppad jacka
Croppad jacka - 89

Croppad jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grön

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Croppad jacka från hm. Jackan är storlek 42 men passar mig som har storlek xs/s vanligtvis!

Alma
Alma
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Olivgrön croppad jacka från H&M - Säljer en olivgrön croppad jacka från H&M med stora fickor framtill och snygga knappar. Jackan har en rak passform och är tillverkad i bomull, perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg. Passar dig som vill ha en chill och trendig look.
Svart croppad jacka - Snygg svart croppad jacka med knappar framtill. Perfekt för en trendig look. Jackan har långa ärmar och två bröstfickor som ger en cool touch.
Croppad ”Teddy jacka”.  - Croppad ”Teddy jacka” från H&M i storlek M, beige färg. Köpt för 300 kr men säljer nu för 150 kr. Har bara använts två gånger. Köparen står för frakten
Croppad jacka  - En av mina favorit jackor som tyvärr inte är min stil längre. Ser ”skrynklig” ut för den legat nerpackad men är slät egentligen.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
 Moose Knuckles bunny  - Säljer en svart teddyjacka från Moose Knuckles med vit fluffig päls på insidan och huva. Jackan har dragkedja, två fickor fram och en snygg metallogo på ärmen. Orderbekräftelse finns! Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Håller värmer mkt bra o är väldigt skön. Tveka inte på o höra av er! PRIS GÅR ATT DISKUTERAS!!!