Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
teddyjacka hm - Mysig beige teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm under kyliga dagar. Storlek M men passar s
Teddyjacka hm  - Jättefin teddyjacka från hm, slut i M  på hemsidan. Knappt använd🤍
Teddyjacka hm - Beige Teddy jacka från hm, helt slutsåld, trendig
Teddyjacka från HM - Jättefin oversized teddyjacka från hm. Använd men i väldigt bra skick. Regnjacka liknande material på insidan. Och och fluffigt tjockt material på utsidan. Perfekt som vår/ höst jacka🤍
teddyjacka hm - eftersökt jacka i pile från hm, säljer då den inte kommer till användning💞💞💞 den är i storlek L men liten i storleken
HM teddyjacka - Frifrakt! Super fin teddy jacka ifrån HM. Storlek M, men skulle skulle mer säga S
Söker hm teddyjacka
Söker hm teddyjacka - 89

Söker hm teddyjacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söker denna i storlk M eller S

Martha
Martha
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gant hoodie - Hej jag säljer nu min fina Gant hoodie i storlek medium. Den är ändats använd 2 gånger och är i ny skick. Jag säljer den eftersom den inte är min stil . Den är köpt på gants egen hemsida där den kostar 900 kronor. Jag säljer den för 750kr
Gina jeans - Säljer mina super fina jeans med hål i från Gina is storlek M.  Dom är helt slutsålda och endast använda 2 gånger Nypris är 500 och jag säljer dom för 420
Kjol med blommor - Säljer denna superfina kjol. I strl medium som endast är använd två gånger då den är i fel storlek för mig.
Kostymbyxor från Gina tricot  - Säljer mina as fina kostymbyxor från Gina tricot. Dom är i toppen skick och endast använda en gång. Då jag bara köpte dom för att ha dom på en middag. Bilderna är lånade från hemsidan. Men jag kan skicka egna bilder. Dom är i storlek M och svarta.
Jordans 4 infrared  - Nu säljer jag mina fina jordans 4 infra red då det inte är min stil längre. Dom är knappt använda och i fint skick. Dom köptes för 5000 på sneakers and stuff. Boxen och pappers creasing skydd finns kvar. Jag säljer för 4 500 då de knappt är använda.
Fila skor  - Säljer nu mina fina fila duruptor II dam (mocka) storlek 40. Dom är använda och har lite defekter på insidan av hälen men är inget som syns elle känns när dom är på. Dom kommer från zalando och där är originalpris 1199. Jag säljer dom för 300
Sötaste blusen från zara  - Säljer min as snygga blus från zara. Den är använd endast två gånger och alltså i superbra skick. Passar till allt och är super duper snygg. Den är i storlek s.
As snygg Zadig tröja  - Säljer min snygga Zadig tröja. Som inte har kommit till användning då jag inte tycker jag passar i röd. Den är as cool och det står Zadig på ryggen. Den är i storlek 14 år och passar perfekt på mig som är 18 och 168 och bär vanligtvis M
Leopardmönstrade byxor - Snygga leopardmönstrade byxor med bootcut-stil. Perfekta för att ge din outfit en trendig touch. Byxorna har en low waist midja och är tillverkade i ett bekvämt material som ger en skön passform. Dom är köpta på Nelly. De har bara legat i min gaderob dom inte passar mig. Därför vill jag ge någon annnan möjlighet till att använda dom.
Liknande annonser
Visa alla