Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka hm -  beige teddyjacka från hm i storlek xs🩷
Beige teddyjacka med dragkedja - Supermysig teddyjacka i beige med fluffig och krullig yta. Jackan har dragkedja framtill och en avslappnad passform. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg. Fodrad insida för extra komfort.
Beige teddyjacka med dragkedja XS - Mysig beige teddyjacka i storlek XS med hel dragkedja framtill och två stora fickor. Jackan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjukt fleece-material som håller dig varm under kyliga dagar. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.
Beige teddyjacka  - Mysig teddyjacka i beige med hög krage och två stora fickor framtill. Jackan har hel dragkedja och är tillverkad i fluffigt fleece-material som ger en chill och varm vibe. Perfekt för lager-på-lager och passar dig som gillar en enkel, clean look. Kan tvättas innan vid önskan
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för kyliga dagar med sin fluffiga och varma design. Jackan har en hög krage för extra värme och stil.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka från lager 157 med dragkedja framtill och stora fickor. Jackan har en avslappnad passform och är tillverkad i fluffigt syntetmaterial som ger en cool och trendig look. Perfekt för lager-på-lager-stil under höst och vinter. Använd fåtal gånger💕
Beige teddyjacka med knappar - Mysig beige teddyjacka med knappar framtill. Jackan har en fluffig textur och är perfekt för kyligare dagar. Den har en avslappnad passform och långa ärmar. Storlek 36 men stor i storleken så passar 38!
Beige teddyjacka
Beige teddyjacka - 89 Beige teddyjacka - 90 Beige teddyjacka - 91

Beige teddyjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mysig och varm beige teddyjacka med dragkedja. Jackan har en fluffig textur och är perfekt för kyliga dagar. Från H&M i storlek XS

Leli
Leli
(22)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart jacka från Moncler - Svart quiltad jacka från Moncler med ribbade muddar och fyra framfickor. Jackan har en klassisk rund halsringning, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kombinerar dunmaterial på framsidan med stickade ärmar för en modern look.
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Vit teddyjacka från Helly Hansen - Säljer en fluffig vit teddyjacka från Helly Hansen med marinblå detaljer och bröstficka med dragkedja. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.
Moncler vezere jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva och klassisk logga på ärmen. Jackan är quiltad och dragkedja samt knappar framtill . Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans.
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼 Slutsåld och billigare än nypris
J.lindeberg Cardigan - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek S  passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 3000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Burberry Puffer Jacka - Hej säljer min burberry jacka eftersom den är för liten för mig. Kvitto finns. Storlek S och jackan är 2 veckor gammal. Inga defekter alls förutom att sista knappen funkar inte.