Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Trenchcoat
Trenchcoat  - 89 Trenchcoat  - 90

Trenchcoat

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Intressekoll på denna superfina kortare trenchcoat från hm, nypris 699

Julia
Julia
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Trenchcoat  - Fin trenchcoat från hm som inte säljs längre ❤️
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Trenchcoat - beige lång trenchcoat, FÖRSTA bilderna är lånade, men liknar min jacka, från h&m
Beige trenchcoat  - Stilren trenchcoat från H&M. Aldrig använd. Har band i midjan och liten slits baktill.
Trenchcoat - Från hm, storlek 38. Beige
Trenchcoat  - En beige trenchcoat från hm. Knappt använd. Storlek 34
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm