Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 teddyjacka från hm - Mysig beige teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett fluffigt syntetmaterial som håller dig varm under kyliga dagar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Teddyjacka HM - Jättefin och sparsamt använd teddyjacka från HM. Den är väldigt tjock så fungerar väldigt bra som vinterjacka💕
Teddyjacka hm - Beige Teddy jacka från hm, helt slutsåld, trendig
HM teddyjacka  - den populära teddyjackan från HM
teddyjacka hm - eftersökt jacka i pile från hm, säljer då den inte kommer till användning💞💞💞 den är i storlek L men liten i storleken
Teddy jacka hm - Super fin Teddy jacka, är inte helt säker på om jag vill sälja, kom med bud, inte under 1000 kr❤️
Teddyjacka Hm
Teddyjacka Hm - 89

Teddyjacka Hm

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna populära teddyjackan från Hm som är helt slutsåld på hemsidan. Anväd några få ggr💕

Freja💕
Freja💕
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.