Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka - Svart vinterjacka från Zara. Säljs inte längre
vinterjacka - säljer denna fina vinterjacka i storlek 34🖤världens mysigaste!!
Vinterjacka  - Vinterjacka från roco baroco. Endast använd en vinter. Vill få den såld så fort som möjligt så kom med olika prisförslag
Vinterjacka - Hej. Säljer min fina vinterjacka med äkta päls på. Pälsen är tillagd på grund av att den som medföljde var extremt okvalitativ. Köpt från Jackan.com - märke Cecion strl 34.
Vinterjacka  - Helt ny jacka från märket Matogla  Inköpt sent förra vintern på Miinto för ca 3000kr  Jackan är svart, stolen xs med äkta päls på luvan. Jackan hann inte komma till användning och är nu lite för tight för mig över axlar/byst
Vinterjacka  - Jättesnygg vinterjacka med spänne. Som ny. Passar xs/s
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90 Vinterjacka - 91

Vinterjacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min älskade vinterjacka som är sjukt bekväm, varm och snygg. Den är i storlek 34 o passar mig som är 173 lång. De ingår en päls men visste inte att den var äkta när jag köpte den så tog bort den med de knappar som fanns på, men den medföljer. Köptes för 4000kr säljer för 1500kr vid snabb affär kan priset sänkas

Nicole Engman
Nicole Engman
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
Oversized jeansjacka med teddykrage  - Säljer en oversized jeansjacka i blått med mjuk grå teddykrage och muddar. Jackan har stora fickor framtill och stängs med knappar. Perfekt för dig som gillar chill och streetstyle. Passar dig som vill ha en unik och cozy look. Pris kan diskuteras men köp för 1200
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren look.
Svart dunjacka från Bomboogie - Snygg dunjacka med bred krage och trekvartsärmar, bra kvalite och fint skick. Likar herno. Jackan har quiltad design, knappar framtill och äkta dunfyllning. Stl 4 som motsvarar M. Svart/väldigt mörk grå 💕Skriv om du har frågor, kolla min profil för annat fint
Svart dunjacka med fuskpäls från Everest - Svart dunjacka från Everest med fuskpäls på huvan, två stora fickor med knappar och två bröstfickor med dragkedja. Jackan har långa ärmar med tumhål och quiltad insida för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar.
J.Lindeberg dunjacka - Tvär fet vinterjacka från J.Lindeberg🙌🏻 || dunjacka som är riktigt varm och skön! || Storlek: L, men sitter mer som M || Skick: 8/10, välanvänd så finns vissa defekter, men helhetsintrycket är riktigt bra! || Pris: 1099kr || Hör av er vid minsta fundering!