Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Hoodrich
Hoodrich - 89 Hoodrich - 90 Hoodrich - 91

Hoodrich

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Hoodrich
Färg: Vit

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit hoodrich vinter jacka, köpte den från hoodrich egna affär, säljer den för att jag har ändrat stil och för den var för stor. Storlek XS. Skriv priv om ni vill veta mer om den!

Estelle
Estelle
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hoodrich jacka  - Fin vit hoodrich jacka. Köpt på herr avdelningen på JDsports, storlek xs men fungerar även för de som har s/m eftersom den är i herr storlek. Använd några gånger under en vinter
Hoodrich jacka - Hoodrich jacka perfekt skick använt ett fåtal gånger. Går inte till nytta längre.🙂
Hoodrich - Perfekt för vintern den kan komma ända ner till knäna. Pris kan även diskuteras!
Hoodrich Regnjacka  - Säljer denna bra märkes Regnjacka  i storlek XS
Hoodrich jacka - Jag säljer min jacka som nästan  aldrig är använd. Den säljs inte längre i butik (limted edition). Den har inga hål i sig. Den är i stolek XS men känns lite mer som en S/M. Säljer den för 800kr, köpt för 1600kr.
Hoodrich - Hoodrich jacka psar både tjej och kille, storlek XS men passar S. HELT NY
Vit pufferjacka från Hoodrich strl L - Säljer en vit pufferjacka från Hoodrich i storlek L. Jackan har huva med snörning och Hoodrich-logga längs kanten, dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för kalla dagar och har en clean streetstyle-look. Kan gå ner i pris vid snabb affär
Hoodrich windbreaker - Använd fåtal gånger, bra skick. Storlek s men passar M
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!