Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cardigan - Cardigan i storlek M riktigt snygg. Marinblå. Riktigt bra skick. Priset är inte hugget i sten. Skriv för frågor eller funderingar✅🤩
Cardigan - Säljer min cardigan i som är i nyskick då jag inte tycker att den sitter bra på mig, säljer den för 949 och nypris 2500. Märke Pierre Cardin
Moncler cardigan  - Moncler cardigan i storlek M
Moncler Cardigan - Bra skick förrutom lite slitage i slutet av armarna
DUN-CARDIGAN - Riktigt fet dunjacka/cardigan | Skick: 8.5/10 (Saknar en liten bit av dragkedjan på vänster ficka. Funkar som den ska) | Strl: M | Modellen är 182cm | Hör av dig vid intresse eller om du undrar någonting!
Barbour cardigan - En riktig snygg och trendig Barbour cardigan i fint skick, storlek M, vid frågor är de bara att skriva // Gramenti
spada roma cardigan
spada roma cardigan - 89 spada roma cardigan - 90

spada roma cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

549 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin cardigan som är perfekt till hösten, cardiganen är i fint skick och säljs för den har vuxit ur! cond: 8/10 nypris : ≈3000 mitt pris: 899kr

Johan.rs
Johan.rs
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗