Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå dunjacka Colmar med huva - Säljer en mörkblå dunjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster och en rund Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig look.
Mörkblå Colmar dunjacka med huva - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med huva och beige insida. Jackan har en tydlig logga på ärmen och dragkedja framtill. Den är quiltad och har en puffig look som är riktigt trendig. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. Storlek 40
Mörkblå Colmar dunjacka med huva - Säljer min fina mörkblå jacka från Colmar som är glansig. Det står att den passar 172 cm, skulle säga att den är för någon som har storlek S/M. Säljer jackan för den kommer inte till användning. Den är super skön nu till höst/vinter. Använd max 10 gånger förra vinter så de är inga defekter. Köpt för 5500. Priset kan diskuteras. Skriv om du har någon fråga💞
Mörkblå dunjacka från Colmar - Säljer min jacka ifrån colmar! Eftersom den inte kommer till användning längre den är i gott skick och har inga slitage! Italiensk storlek 44 så det motsvarar S-M, har du några frågor kring pris osv är det bara att höra av sig!!❤️❤️
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med huva. Jackan har två sidofickor med dragkedja och hel dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren look som funkar till många outfits. Gammal model där av inte identisk därav mitt pris, inga defekter!
Mörkblå dunjacka från Colmar - Säljer en mörkblå dunjacka från Colmar med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två sidofickor med dragkedja och en rund logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear. Använd en gång. Skickar fort!!!
Mörkblå Colmar pufferjacka med huva - KAN BYTAS MOT STÖRRE STORELK! Storlek 42 vilket passar typ xs/s! Snygg mörkblå pufferjacka från Colmar med huva och ljusgrått foder. Jackan har två dragkedjeförsedda fickor, Colmar-logga på ärmen och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en slim passform som sitter riktigt nice.
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar i storlek 46 som motsvarar S. Den är i riktigt bra skick, inga tecken på användning. Köpte för 4500
Mörkblå Colmar dunjacka med huva
Mörkblå Colmar dunjacka med huva - 0 Mörkblå Colmar dunjacka med huva - 1 Mörkblå Colmar dunjacka med huva - 2 Mörkblå Colmar dunjacka med huva - 3

Mörkblå Colmar dunjacka med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Blå
Skick: Bra skick

899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå jacka från Colmar med huva och två dragkedjeförsedda fickor.

Katja
Katja
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå jeansshorts från Gina Tricot - Jeans shorts från Gina tricot🩵
Leopardmönstrad fluffig tröja mango - Supermysig stickad tröja från MNG i storlek M med leopardmönster i svart, beige och vit. Tröjan är jätte varm och skön
Liknande annonser
Visa alla