Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höst jacka  - Så snygg, knappt använd
Höst jacka - En skit snygg och unik jack/kavaj som har lite 60/70-tals stuk!🤩Den är köpt second hand men jag har själv inte fått mycket användning för den tyvärr. Väldigt fint skick!
Höst jacka  - Jättesnygg lite tjockare jacka köpt i paris
Höst jacka  - Använt några gånger, frf mycket br skick!
Höst jacka - Jättefin jacka till hösten från Kappahl🥰🥰🥰
Höst jacka
Höst jacka - 0 Höst jacka - 1

Höst jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: esmara
Färg: Silver
Skick: Bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick

Jessie⚡️
Jessie⚡️
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Popsocket - En helt ny popsocket. Den klistras fast på baksidan av ditt telefon skal.🤍
Vit blus - Vit blus.🌼
Foto lampa  - En helt ny ledd lampa, till telefonen. Den har en ladsladd till. Den har tre olika ljuslägen. Skriv för fler bilder.💙
iPhone skal  - Skal till iPhone 12.💗
Randig tröja från H&M - Säljer en superfin randig tröja från H&M i storlek XS. Den är vit med svarta ränder och har långa ärmar. Tröjan har tre snygga knappar på axeln som ger den en extra touch. Perfekt för både vardag och lite mer uppklädda tillfällen💓
Liknande annonser
Visa alla