Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höst kappa - Fint skick använt den en gång, köpte en i en annan färg de är varför jag säljer den. Liten smuts fläck där som går bort
Höst kappa - Grå kappa i storlek XS
Höst kappa - Superfin höstkappa  Super fint skick men har en liten fläck på framsidan som man tydligt ser på bilden, men inget som stört mig. Går säkert bort om man tvättar också💕
Höst/vinter kappa - Superfin kappa som passar för både höst och vinter💓Aldrig använd så superbra skick
Höst kappa - Jag säljer denna superfina kappa eftersom att den inte kommer till så mycket användning💕använd ett fåtal gånger! Superfint skick🙌🏼
Vero Moda höst kappa  - Jättefin och skön höst kappa från Vero Moda! Använd fåtal gånger 💕
Höst kappa
Höst kappa - 89 Höst kappa - 90 Höst kappa - 91 Höst kappa - 92

Höst kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå kappa från lager 157 som jag använt Max 3 ggr. I storlek XS och är slutsåld på deras hemsida. Säljer en likadan i svart oxå ! Pris går o diskutera

Norah
Norah
(23)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Moncler cardigan  - 9.5/10