Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har två framfickor med dragkedja, en ficka med knapp på ärmen och Moncler-logga. Fylld med dun och har quiltad design, perfekt för kalla dagar.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och ikonisk logga på ärmen. Jackan har huva med tryckknappar, dragkedja framtill och praktisk ficka på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coolt serietryck på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med streetkänsla.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två snedställda fickor med dragkedja och en ficka på ärmen med Moncler-logga. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med stor huva och logotyp på insidan. Jackan har två dragkedjeförsedda fickor framtill. Insidan har en serietidningsetikett, perfekt för kalla dagar och riktigt snygg! Kom privat för fler bilder
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med huva och mjukt teddyfoder i kragen. Jackan har flera dragkedjor, en bröstficka med Moncler-logga och paneler i skinnimitation upptill. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har Moncler-logga på ärmen, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Insidan har ett coolt serietidningsmotiv. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med streetkänsla.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och quiltad kropp. Jackan har en stor huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något som sticker ut, scan funkar. Hör gärna av er vid minsta fundering😊
Svart Moncler pufferjacka med huva
Svart Moncler pufferjacka med huva - 0 Svart Moncler pufferjacka med huva - 1 Svart Moncler pufferjacka med huva - 2 Svart Moncler pufferjacka med huva - 3 Svart Moncler pufferjacka med huva - 4

Svart Moncler pufferjacka med huva

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler cardigan små tecken på användning och enda skada är lappen inuti (se sista bild) annars jätte fin

Theo Johansson
Theo Johansson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från C.P. Company - Snygg svart dunjacka från C.P. Company med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och den ikoniska linsen på ärmen. Perfekt för kalla dagar och ger en clean streetwear-look.
Svart Essentials Fear of God hoodie - Svart essentials hoodie med reflex på texten på armen riktigt fet hör av dig vid frågor!
Svart tränings-tshirt från Under Armour - Snygg svart tränings-tshirt från Under Armour med reflekterande logga på bröstet och ärmen. Tillverkad i ett lätt och snabbtorkande material som passar perfekt till gymmet eller löprundan. V-ringad hals och diskret tryck längs sidan.
Burberry mössa - Riktigt fet burberry mössa perfekt till våren hör av dig vid frågor
Louis vuitton mössa & halsduk - Tunn mössa med halsduk perfekt inför våren hör av dig vid frågor! Pris ej hugget i sten
Röd BOSS sweatshirt med tryck - Riktigt fet Boss tröja ÄKTA väldigt sparsamt använd bara att höra av dig vid frågor
GG mössa - Riktigt fet mössa bara att höra av dig vid frågor
Mörkblå unik väst Canada Goose - Riktigt fet och unik modell på väst från Canada goose bara att höra av dig vid frågor!
Svarta Lou Spikes sneakers Louboutin - Säljer ett par svarta Lou Spikes sneakers från Christian Louboutin. Skorna är i mocka med svarta nitar på tån och har den ikoniska röda sulan. Snygg och edgy design med svarta skosnören och låg profil. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Lite missfärgad vid pannan på insidan men när den sitter på är de inget fel riktigt snygg
Liknande annonser
Visa alla