Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kort Kappa - Vacker kort kappa 🌟
Kort kappa - Jag säljer min jättefina trendiga vår/höst jacka ifrån kaphal, väldigt fint skick!🙌🏼💗
Kort kappa - En superfin grå kappa från NAKD. Säljer då jag har flera andra🤍NYPRIS: 800kr, i bra skick förutom lite nopprig men går att ta bort. SÄLJES INTE LÄNGRE PÅ HEMSIDAN. hör av dig om du har frågor
Kort kappa - Från vila, aldrig använd
Kort kappa - Snygg mörkgrå kappa från lager 157med klassisk krage och stora fickor framtill. Jackan har knappar både fram och vid ärmsluten, vilket ger en clean och stilren look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som sticker ut.
Mörkgrå kort kappa - Säljer en mörkgrå kort kappa med bred krage, stora fickor framtill och knäppning med två knappar. Jackan har en rak, boxig passform med långa ärmar och stilrena detaljer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Kort kappa
Kort kappa - 89

Kort kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min gråa korta kappa, den är köpt secondhand och har älskat den men har alldeles för mycket liknade jackor hemma. Ser som ny ut.💕 fler bilder skickas vid önskan!!

Lovisa
Lovisa
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Grå Colmar Jacka  - Hallö! Nu har vi fått in denna goa Colmar jacka i nyskick. Säljes för endast 1199kr men kan gå ner vid snabb och smidig affär😊 Skivket 10/10 och storlek M💙 Hör av er vid frågor! Studio II Resell ✅Postar omgående📦
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!