Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart jacka med leopardkrage
Svart jacka med leopardkrage - 0 Svart jacka med leopardkrage - 1 Svart jacka med leopardkrage - 2

Svart jacka med leopardkrage

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Modström
Färg: Svart
Skick: Bra skick

399 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Cool svart jacka från Modström med glansig finish och dragkedja framtill. Kragen är i mjuk fuskpäls med leopardmönster som ger jackan en unik vibe. Långärmad och med normal passform, perfekt för dig som vill sticka ut.

Edith
Edith
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brun skinnjacka från New Look - Snygg brun skinnkavaj från New Look i storlek s. Jackan har en klassisk kavajstil med knappar och långa ärmar. Den är i mycket bra skick och ger en cool look till vilken outfit som helst.
Svart bomberjacka från Nudie Jeans - Svart bomberjacka från Nudie Jeans med orange broderad text 'The Naked Truth' på bröstet. Jackan har ribbade muddar, knappstängning och innerfoder med handskriven print. Snygg, klassisk passform och coola detaljer som sticker ut. Finns en liten fläck på innefodret, säljer den därför billigt.
Svart skinnjacka Bullfighter - Säljer en svart skinnjacka från Bullfighter med broderade detaljer och logga på både ärm och rygg. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage och coola vita broderier på bröstet. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy look.
Röd lång klänning i skinnimitation - Säljer en röd lång klänning i skinnimitation med smala axelband som korsas i ryggen. Klänningen har en tight passform och en snygg slits framtill som ger en cool och edgy look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statement piece.
Blommig kort klänning med öppen rygg - Superfin kort klänning med blommigt mönster i pastellfärger som blått, gult, grönt och beige. Klänningen har tunna axelband, öppen rygg med snörning och en lätt glansig satinliknande yta. Perfekt för sommarens varma dagar och har en riktigt snygg passform.
Vinröd asymmetrisk topp med knyt - Säljer en vinröd, asymmetrisk topp med stor knutdetalj framtill och en axel bar. Toppen har dragkedja i ryggen och är tillverkad i ett slätt tyg. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look och passar jul samt nyår
Camouflage jacka - Stilren klassisk camojacka. Jackan har långa ärmar och elastisk nederkant bak för en avslappnad look. Perfekt för dig som gillar streetstyle och utility-vibe. Passar storlek xs-m
Leopardmönstrad pälsjacka i brun - Säljer en oversized pälsjacka med leopardmönster i bruna och svarta toner. Jackan är fluffig och har en bred krage, perfekt för att sticka ut. Den är långärmad och har en riktigt mysig känsla. Köpt på brandy melville
Liknande annonser
Visa alla