Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Peak Performance
Peak Performance - 89 Peak Performance - 90

Peak Performance

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min oanvända vår och höst jacka pga fel storlek. Jätte bra kvalitet tål vind och vatten. Köpt för 1900 pris går att diskuteras 🥰

Marie
Marie
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Peak Performance Jacka - Säljer min peak jacka i dun som jag köpte förra vintern och som nästan aldrig kommit till användning. Använd fåtal gånger, som ny utan prislapp. Storlek 38 men passar även 36. Nypris 3000kr
Peak performance  - Svart peak performance jacka.  Är i bra skick, Ett litet hål på armen som inte märks av. 8/10 Storlek M Skriv om du har fler frågor!
Peak performance - Peak performance jacka till barn med lite smutsiga fläckar som enkelt går bort med papper och tvål. Storlek 160 och i almänt bra skick. Skicka om ni har fler frågor och priset är diskuterbart!!
Peak performance jacka - Inget fel
Peak performance vindjacka - Snygg vindjacka från peak performance
Peak Performance jacka - Svart pufferjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och logga broderad på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Peak Performance skidjacka - Svart skidjacka från Peak Performance. Väldigt bra skick! Nyskick ca 4000kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.