Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak jacka jr - En jätte fin peak performance jacka i storlek 152, skriv om du vill ha en bättre bild🩷 den har inga skador säljer bara för att den är för liten och priset kan diskuteras 🩷 färgen är lite blå, orginal priset är 2200kr 🩷
Peak jacka - Säljer en Peak Performance frost down jacka i storlek 170 då dragkedjan inte fungerar och därför köpt en ny. Jättefint skick i övrigt, enda är som sagt att dragkedjan inte fungerar därav bra pris. Kostar ca 700 att byta dragkedja. Överlag den bästa dunjackan enligt mig!😙
Peak Jacka - Säljer en helt ny svart Peak jacka i storlek medium som jag använd max 1 vecka tills att jag fick en annan i present. Det är en herrjacka men min syrra som provat den passar även i den minst lika bra.
Peak jacka  - Snygg Peak äldre modell. Luva i kragen och hel och fräsch.
Peak jacka - Svart jacka från peak performance. Jackan är i väldigt bra skicka fast jag haft den länge. Jackan är i storlek 170 men passar mig som har S vanligtvis. Priset går att diskuteras 💞💞
Peakjacka jr
Peakjacka jr - 89 Peakjacka jr - 90

Peakjacka jr

Storlek: 150
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är i storlek 150 men modellen är ganska stor så kan också passa 160🩷,priset kan diskuteras, jackan har små sakdor🩷

Selma Larsson
Selma Larsson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Fieldjacket - Tja. Säljer denna Fieldjacket från Martin Asbjørn och köptes för 3499 kr. Storlek M. Extremt fint skick, inga defekter alls. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
Grå vindjacka från Under Armour - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja och logga på vänster sida. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-aktiviteter. Materialet är lätt och känns sportigt.