Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - Kappa från Vila knappt använd passar xs/s.
Kappa - Kappa från Vila helt ny utan prislappa som tyvärr inte kommer till användning en exakt likadan som på bilderna fast oanvänd!
kappa - Säljer min jätte fina och unika kappa ifrån Vila pga att den tyvärr inte kommer till användning längre 💕 Den är i en jätte fin märkgrå färg och har band runt midja så man kan göra den mindre 💕 stl xs men passar nog s oxå❤️‍🔥 hör av er vid frågor! ❤️‍🔥
Grå kappa - Säljer en grå gosig jacka som jag köpte på vila förra hösten. Den kostade 400kr och har aldrig använt den.
Kort kappa - Från vila, aldrig använd
Kappa - Säljer denna superfina kappan från Vila köpt här på plick💕💕
Grå kappa - Grå kappa från Vila. Storlek S. Aldrig använd!
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90 Kappa  - 91

Kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Vila
Färg: Grå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer vidare denna kappan jag köpte här på Plick, från Vila i storlek S❤️

Saga Graune
Saga Graune
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
Mango Brun och beige rutig jacka med dragkedja - SLUTSÅLD MANGO JACKA, NY MED LAPP, PRIS KAN DISKUTERAS‼️Säljer en oversized rutig jacka i brunt och beige med dragkedja framtill och klassisk krage. Jackan har långa ärmar och ett avslappnat, loose fit. Perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.
Uniqlo overshirt - Tjena! Säljer nu en av mina favorit plagg i hela garderoben min olivgröna overshirt från uniqlo. Den är perfekt nu till våren och sommaren och passar nästan till allt. Är i bra skick och storleken på den e xs men är väldigt stor i storlek så sitter lite mer som S-M. Hör av er om ni har några frågor!😁✌️