Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Pälsjacka beige
Pälsjacka beige  - 89

Pälsjacka beige

Storlek: S
Kategori: Jackor

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Ljus beige pälsjacka använd en gång. Den är i helt ny skick köpt för 2 månader sen. Storlek S men passar upp till L

Angie
Angie
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige pälsjacka  - Mysig beige pälsjacka ifrån Trendyol, går att knäppa, storlek S (passar XS-S). Superbra skick!
Beige pälsjacka - Pälsjacka i beige från Vero Moda. Jackan har rund halsringning, långa ärmar och stängs med tryckknappar framtill.
Beige pälsjacka - Säljer en fluffig och trendig beige pälsjacka med croppad passform. Jackan har en snygg, boxig siluett och breda, långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben. Jackan är fodrad och supermjuk.
Beige pälsjacka - Säljer en snygg beige pälsjacka med fluffig textur och stor krage. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Jackan har en elegant look och passar bra till både jeans och klänning.
Beige pälsjacka - Säljer en mysig beige pälsjacka med långa ärmar och knappar framtill. Jackan har en klassisk krage och två fickor på sidorna. Perfekt för kyliga dagar. Barn storlek, men sitter som en S
Beige pälsjacka  - Fluffig beige pälsjacka från Veromoda med oversized krage och långärmad design.
Beige pälsjacka - Super fin och varm (fusk) pälsjacka. Vit/ljus beige. Knappt använd
Beige pälsjacka - Supermjuk och fluffig beige pälsjacka från Isolde i storlek 38. I bra skick då jag bara använt några få gånger. Perfekt för dig som vill ha en cozy och trendig look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med stora framfickor och knappar hela vägen. Använd fåtal gånger🤗