Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Skinnjacka från Jack&Jones
Skinnjacka från Jack&Jones  - 89 Skinnjacka från Jack&Jones  - 90 Skinnjacka från Jack&Jones  - 91

Skinnjacka från Jack&Jones

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Jack & Jones

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket bra skick och säljer den pga att den blivit för liten för pojkvännen.

Rekan
Rekan
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ankellånga tygbyxor  - Storlek XS. Sitter en aning tight på mig och därför vill jag sälja de.
Topp - Jättesöt topp från pull& bear med djup v neck. I fint skick
Gul topp - En topp från Shein i linneaktigt material på utsidan. Så snygg! Har tyvärr blivit för liten på mig.
Klänning från Monki - Helt oanvänd och normal i storlekens
Virkad kofta - Knappt använd. Oversized
Jacka från Jack&Jones - Endast använd ett fåtal gånger och säljes nu pga att den har blivit för liten.
Ring I sterling silver - En jättefin ring i sterling silver. Säljer den pågrund av att jag inte gillar silver smycken. Storleken går att justera
Svarta klackskor  - Använda några gånger, men fortfarande i fint skick. Säljer de för att de egentligen är en storlek för stor.
Allvädersjacka från Jack&Jones - En khakifärgad allvädersjacka från Jack&Jones i storlek M. Säljer pga att den blivit för liten. Jackan är i fint skick
Fest klänning  - En otroligt fin festklänning! Köpt för 800kr och endast använd en gång. Säljer den eftersom den inte längre passar.
Liknande annonser
Visa alla