Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Only kappa - Märket Only Storlek S Varm kappa
Only kappa - Detta är den mest perfekta kappa att någonsin existera, jag sökte igenom alla hemsidor jag kunde hitta för att hitta en sådan modell jag ville ha. Men nu är det dags att skicka den vidare! Tyget är luddigt/nopprigt!
Svart kappa från Only - Snygg jacka från only storlek 38, knappt använd
Only kappa - Kommer ej till användning mycket snygg på
Svart kappa från ONLY - Säljer en stilren svart kappa från ONLY. Den har en klassisk design med knappar framtill och ett bälte i midjan för en snygg passform. Perfekt för höst och vår. Jackan är i bra skick och är knappt använd!
Svart kappa med huva från ONLY - Säljer en svart kappa från ONLY i storlek XS. Jackan har en stilren design med huva och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och enkel look. Materialet känns mjukt och bekvämt mot kroppen.
ONLY kappa - Lång mörkgrå kappa från ONLY som är i nyskick. Säljer då den inte kommer till användning. Nypris: 600kr
Svart kappa från ONLY - Elegant svart kappa från ONLY i storlek XS. Den har en klassisk design med knytbälte i midjan och långa ärmar.
ONLY kappa
ONLY kappa - 89

ONLY kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kappa från Only använt få gånger och är i fint skick. Storlek s. Mer bilder på kappan om du är intresserad

Nora
Nora
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja från Zara - Säljer min stickade tröja från Zara. Aldrig använd. Storlek L. Passar dom som har S och M. Liten i storleken. Ordinarie pris 300.
Blus från Lindex  - Säljer min blus från Lindex i storlek M. Ordinarie pris 300kr
Levi's jeans blå och svarta - Två par klassiska Levi's jeans, ett i ljusblå denim och ett i svart. Båda har raka ben. Skriv om du är intresserade med storlekn. 500kr styck
Liknande annonser
Visa alla