Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Höstjackan
Höstjackan  - 89

Höstjackan

Storlek: 152
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Höstjackan nästan ny st 152

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara jacka  - Jättefint Zara jacka , st 152
Zara jacka st 152  - Fint zara jacka st 152
Ralph lauren kofta st m - Jättefint Ralphlauren kofta, st m
Jacka - Zara vinterjacka nästan ny. St 152
Kapa - Jätte snygg kappa st 152
Polo klänning - Polo klänning st 8-10 år
Kofta - Kofta från uk nästan ny st 152
Nyårs klänning - Oanvänt nyårs klänning
Tvättmaskin - Cylinda tvättmaskin, fungerar jätte bra passar för lägenheter ,säljer den för att jag har renoverat badrummet och behöver en större tvättmaskin . ny pris var 4300kr, säljer den för 1500kr
Liknande annonser
Visa alla
Vår/höstjackan  - Knappt använd 👍 Från husdjur/rökfritt hem ✌️
Höstjackan  - Säljer denna jättesköna bruna jackan ifrån pull&bear i storlek XS. Den är i mockatyg och är ändast använd en gång så den är precis som ny och perfekt till hösten🥰
Höstjackan  - Snygg olivgrön pufferjacka med flätade detaljer längs kanterna och vid fickorna. Jackan har tryckknappar framtill och två stora fickor. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look under kyliga dagar.
Höstjackan - Sjukt snygg varsity jacka! Köpte den förra hösten och har inte använt så mycket, så skicket är väldigt bra.❤️ Priset kan diskuteras!
höstjackan  - En fodrad jeansjacka från bikbok i bra skick. Storlek s
Fortsätt i appen →